Playr

iOS için Kendi Oyunlarınızı Yaratma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27.7 MB
  • Version 3.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Chris Galzerano
Playr uygulaması ile kendi oyunlarınızı kolayca yaratabilirsiniz.

Playr uygulaması ile kendi oyunlarınızı kolayca yaratabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan uygulama, bir çok mobil oyuncunun aşina olduğu gibi klasik ve bağımlılık yaratıcı oyun formatlarını kendinize göre özelleştirerek kendi oyunlarınızı yaratmanıza olanak sağlıyor. Kendi ürettiğiniz oyun içine kendi çizginizi yansıtmanız, fotoğraf eklemeniz, ses kaydı eklemeniz gibi seçenekler de mevcut. Playr içinde yarattığınız oyunun dinamikleri kısaca tamamen size emanet ve oyunun yönetimi de size ait.

Uygulama içerisinde yer alan 10 farklı oyun temasından dilediğinizi seçerek kişiselleştirebilir ve dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Özellikle oyun tasarımına ilgisi olan oyun severlerin oldukça işlerine yarayacağını düşündüğüm ve mutlaka bir göz atmak isteyeceklerini düşündüğüm uygulama, ücretsiz olarak AppStore'da yerini alan uygulamanın gelir modeli ise ek özelliklerin Playr'la oyun geliştiren kişilere satmak üzere oldukça mantıkça kurgulanmış. Eğer oyun yapma konusu ilginizi çekmişse ve bir Playr kullanıcısıysanız, satın alacağınız ek modüllerle birlikte oyununuzu daha da geliştirmek mümkün oluyor.

Playr indir